Wij leven om te ontdekken

Jack Wolfskin leeft om te ontdekken en moedigt mensen aan om nieuwe outdooravonturen aan te gaan, contact te maken met de natuur en zichzelf te herbronnen. Door middel van duurzame Duitse kleding, schoeisel en uitrusting die beschermt en inspireert, stellen we iedereen in staat om meer momenten van outdoorontdekking te beleven. Ons succes is gebaseerd op een gedeelde reislust en de collectieve inbreng van ons team van vrije geesten, vooruitdenkers en ontdekkers. We delen dezelfde waarden en richten ons op het hebben van een positieve impact door middel van productinnovaties, duurzamere oplossingen en bedrijfspraktijken en programma's voor belangenbehartiging.
We moedigen een open forum van ideeën in alle afdelingen aan en eren samenwerkende ontdekkers die leiden door nieuwe paden te introduceren. Een carrière bij Jack Wolfskin is allesbehalve gewoon.

Wij leven om te ontdekken

Jack Wolfskin leeft om te ontdekken en moedigt mensen aan om nieuwe outdooravonturen aan te gaan, contact te maken met de natuur en zichzelf te herbronnen. Door middel van duurzame Duitse kleding, schoeisel en uitrusting die beschermt en inspireert, stellen we iedereen in staat om meer momenten van outdoorontdekking te beleven. Ons succes is gebaseerd op een gedeelde reislust en de collectieve inbreng van ons team van vrije geesten, vooruitdenkers en ontdekkers. We delen dezelfde waarden en richten ons op het hebben van een positieve impact door middel van productinnovaties, duurzamere oplossingen en bedrijfspraktijken en programma's voor belangenbehartiging.
We moedigen een open forum van ideeën in alle afdelingen aan en eren samenwerkende ontdekkers die leiden door nieuwe paden te introduceren. Een carrière bij Jack Wolfskin is allesbehalve gewoon.

Om ons team uit te breiden voor de winkel in Oostende, zijn we op zoek naar jou als Parttime Sales Assistant (m/f/x) en dit om zo snel mogelijk te starten
The story begins
 • Je verwelkomt onze klanten met een warme glimlach en maakt hen enthousiast over onze producten
 • Je zorgt ervoor dat onze producten altijd op een aantrekkelijke en verleidelijke manier worden gepresenteerd en je beheert ons voorraadsysteem en kassa met gemak
 • In het algemeen vertegenwoordig je het merk Jack Wolfskin professioneel gedurende je interacties met klanten en behaal je vol vertrouwen de vooraf gestelde verkoop doelen
Your proven path
 •  Idealiter heb je jezelf reeds bewezen in het retail lanschap, met ervaring in de verkoop van kledij of sportgerief, en natuurlijk kan je vlot werken met een PC
 • Je bent overtuigd outdoor-minded en, als een open en communicatief persoon, sta je overtuigd achter de lifestyle van Jack Wolfskin.
 • Kennis van het Engels als vreemde taal is een pluspunt
 • Uiteindelijk maak je indruk op ons als een flexibele teamspeler met een sterke focus op klantenservice en klanttevredenheid
We are an outdoor gear company and we act like it
 • Goed team en aantrekkelijke werkomgevin
 • Spannend product assortiment binnen een internationaal bedrijf
 • Aantrekkelijke personeelskorting en extra voordelen als maaltijd en ecocheques
 • Vers fruit
 • Interne trainingsmogelijkheden
 • Likeminded, als partner voor onze mentale gezondheid en extra trainingsmogelijkheden

Kom je met ons mee naar voren?
Dan zien we je elektronische sollicitatie graag tegemoet, inclusief je vroegst mogelijke startdatum en salarisverwachtingen, uitsluitend via ons online carrièreportaal.

Jobdetails

Titel
Part Time Sales Assistant (m/f/x) - Oostende (BE)
Tätigkeitsbereich
Store
Standort
Oostende (BE)
Einstiegsstufe
Store-Personal
Einstiegsdatum
Ab sofort
Vertragsart
Unbefristet

Runde deine Bewerbung ab

Unsere Bewerbungstipps helfen dir dabei, deine Bewerbung zu optimieren

Kontaktiere uns

Hast du Fragen zu freien Stellen, dem Bewerbungsprozess, Initiativbewerbungen oder anderen Themen? Wende dich gern an unsere HR-Ansprechpartner:

HR-Ansprechpartner
recruiting@jack-wolfskin.com
Hinweis
Wir können per E-Mail nur Fragen beantworten und nehmen keine Bewerbungen über diese E-Mail-Adresse an. Bitte übermittle deine Bewerbung ausschließlich online über unser Karriereportal. Bewerbungen per E-Mail werden nicht berücksichtigt.
Hinweis Wir können per E-Mail nur Fragen beantworten und nehmen keine Bewerbungen über diese E-Mail-Adresse an. Bitte übermittle deine Bewerbung ausschließlich online über unser Karriereportal. Bewerbungen per E-Mail werden nicht berücksichtigt.